Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 5 işgünü içerisinde kargoya verilir.Kargo ücretleri alıcıya aittir.Sistemde çıkan "Alıcı Öder" ibaresi bu müşterinin kargoyu teslim alırken ödeme yapacağı anlamına gelmekte ve sistemde ekstra bir ücret olarak yansımamaktadır. "0 TL" olarak çıkması ücretsiz kargo anlamında değil sizin kargo ücretini teslim alırken ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.
Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Faturalarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda yine fatura sipariş adresine teslim edilecektir.

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır.

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?
 

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, ( Yurtiçi Kargo) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.