Alışveriş Listem 0
KATEGORİLER
Kampanyalar

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerinizi nasıl satın alabilirim? 
Ürünlerimizi 4.Levent'de bulunan firmamıza gelerek, telefon ile sipariş vererek yada internet üzerinden online satın alabilirsiniz.
 
Nasıl ödeme yapabilirim? 
Ödemelerinizi internet siparişleriniz de Kredi Kartı veya banka havalesi, Mağazamızdan teslim alacağınız ürünleri kredi kartı veya nakit, Telefon ile verdiğiniz siparişleri ise Banka Havalesi ile ödeyebilirsiniz. Açık hesap vadeli çalışmamız yoktur.
 
Web sitenizdeki ürünlere baskı fiyatları dahil midir? 
Atölye Display Türkiye'nin her yerine ürün göndermektedir. Müşterilerimiz son kullanıcılar ve reklam firmalarından oluşmaktadır dolayısı ile web sitemizdeki ürünleri hem baskısız hem baskılı satın alabilirsiniz. Baskılı olan ürünlerin açıklamalarında baskı fiyatları da yazmaktadır seçenekleri işaretleyerek baskılı fiyatları da ürün fiyatına ekleyerek görebilirsiniz. 
Ürünlerimizin fiyatlarını baskılı ve baskısız olarak ayırmamızın sebebi ise bizden ürün alan reklam firmalarının çoğunun baskı makinesi olması ve baskıları kendilerinin yapmak istemesidir. 
 
Web siteniz güncel mi? 
Web sitemiz atolyedisplay.com sürekli olarak güncellenmektedir. Firmamızda sadece web sitemiz ile ilgilenen bir bilişim departmanımız bulunmaktadır. Online satış sistemimiz, ürün fiyatları, açıklamaları ve tüm bilgiler günceldir.
 
Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz? 
İnternet sitemizden aldığınız ürünleri Yurtiçi Kargo veya Sizin Anlaşmalı olduğunuz Kargo Firması ile gönderiyoruz, internet siparişlerinde kargo bedelini sistemimiz otomatik olarak hesaplamaktadır, internet üzerinden alacağınız ürünlerde farklı bir kargo seçeneği yoktur.
Telefon ile verdiğiniz siparişleri mağazamızdan alabilir yada istediğiniz kargo firması ile gönderebiliriz.  Telefon ile verdiğiniz siparişlerde kargo karşı ödemeli gönderilir yani kargo ücretini ürünü teslim aldığınızda kargo firmasına yaparsınız, bu durumda kargo firması ile firmamızın ödeme konusunda hiç bir sorumluluğu olmaz tüm sorumluluk size aittir. 
 
Ürün tasarımı yapıyor musunuz?
Evet bir tasarımınız yoksa tasarım ekibimiz sizin için çalışma yapabilir. Bu hizmet ücretlidir daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
 
Görselleri ve tasarımları nasıl gönderebilirim?
Görsel ve tasarımlarınızı web sitemizin sağ alt kısmında bulunan "Destek" linkine tıklayarak online gönderebilir, mail atabilir yada internet üzerindeki dosya paylaşım sitelerine yükleyerek bize linkini gönderebilirsiniz.
 
Tasarım için dosyaları hangi formatında hazırlamalıyım?
Tasarımınızı en düşük 72 dpi/inch CMYK ve TIF, PDF olarak göndermelisiniz. Baskının kaliteli olması için tasarımınızda kullanacağınız resimlerin yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat etmelisiniz.
 
Ürünleri ne kadar sürede teslim alabilirim?
Her ürünün teslim süresi üretimden dolayı farklıdır. İlgilendiğiniz ve almayı düşündüğünüz ürünlerin açıklamalarında üretim ve teslim süresi yazmaktadır, web sitemizdeki ürünler ile ilgili tüm bilgiler günceldir.
 
Ürünler sürekli stoklarınızda mevcut mu? 
Sürümü çok olan ürünlerimizin hepsi stoklu dur fakat stokta olmayan ürünleri üretmemiz de çok uzun sürmemektedir. Stoklu olan ürünlerden depomuzda en az 500 adet bulunmaktadır.

Üretim atölyenizi görebilirmiyiz?
Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. 
 
Çalışma saatleriniz nedir?
Atölye Display hafta içi her gün sabah 08:30 ile 18:30 arası cumartesi günü ise saat 08:30 ile 13:30 arası açıktır, pazar günü firmamız kapalıdır.